FATU LATE NIGHT
-
za 19 apr22.00 uur
1 normaal € 24,00 Rang 2 normaal € 22,00 Rang 3 normaal € 19,00 Rang 4 (Beperkt zicht) normaal € 14,00 -
za 2 nov22.00 uur
De line-up begint vorm te krijgen, en geloof ons, dit wil je niet missen. Jeffrey Spalburg is de MC, en de comedians die hij 19 april op het podium zet zijn niemand minder dan Dolf Jansen, Jörgen Raymann, Nelson Martinez Aguilar en Nesim el Ahmadi. FATU is de langstlopende stand-up comedyshow van het land. Verwacht vette grappen en lekkere beats. In een geweldige sfeer. En dat late night. Een speciale editie wordt het. Weten we nu al. Want what the heck? Het is sowieso FATU. En dan weet je al genoeg.
Dolf Jansen
Dolf Jansen. Cabaretier. Schrijver. Muzikant. Marathonloper. En altijd sneller dan het licht. In 1989 brak hij door met Hans Sibbel (Lebbis) bij het Leids Cabaret Festival, en sindsdien is hij niet meer te stoppen. Van uitverkochte cabaretshows tot scherpe oudejaarsconferences – Dolf fileert de actualiteit met snelheid en humor. Naast het podium schrijft hij: columns, gedichten, liedteksten, reisverhalen. Op de radio hoor je hem bij Spijkers met Koppen en Afslag Thunderroad. En ja, hij rent ook nog marathons.
Jörgen Raymann
Vier jaar oud was hij, toen hij het wist. Op de catwalk, tijdens een modeshow in Suriname. Applaus. Gejoel. En Jörgen dacht: Dit is het. Dit wil ik altijd. Zijn ouders zagen een toekomst in de economie, dus studeerde hij aan de Erasmus Universiteit. Maar daar ontdekte hij iets veel belangrijkers: het podium. Via het Rotterdams Interfacultair Studenten Cabaret vond hij zijn roeping. Het begon een beetje als een uit de hand gelopen grap, maar inmiddels is Jörgen niet meer weg te denken. Van Tante Es tot televisie, van cabaret tot scherpe gesprekken: hij entertaint, inspireert en laat je lachen. Ook bij FATU.
Nelson Martinez Aguilar
Geboren in Eindhoven, met Spaanse en Zuid-Amerikaanse roots. Via een tussenstop in Barcelona belandde hij in Amsterdam. Eerst op het podium als salsadanser, nu als comedian. Charmant, scherp en echt. Nelson bekijkt de wereld op zijn eigen manier – en deelt dat met het publiek. Een hilarisch nieuw talent dat zijn debuut maakt in De Kleine Komedie.
Nesim el Ahmadi
Bekend van Supergaande, scherpe stand-up en zijn crowd work-video’s. Nesim neemt je mee in zijn wereld. Over zijn roots, opvoeding, het vaderschap en werkplekken waar je niet wílt werken. En ja, interactie gegarandeerd. Of je nou vooraan zit of helemaal achterin – ontkomen doet niemand. Een regular bij Club Haug, en nu voor het eerst op het podium bij FATU. 15 mei staat hij ook in de Komedie, met zijn voorstelling Je verzint het niet.